Osuszanie budynków

Zalanie przez sąsiada lub awaria techniczna zaskakują nas w najmniej oczekiwanym momencie. Ważne, aby nasza reakcja była szybka, gdyż pozostawienie zalanych ścian może doprowadzić do zmiany ich struktury oraz do powstania pleśni. Wilgoć spowoduje zagrzybienie ścian, pojawienie się pleśni, powodując nie tylko dyskomfort mieszkańców, ale również potencjalne zagrożenie ich zdrowia zwłaszcza tych najmłodszych.

Szybka reakcja na zaistniałą sytuację ochroni Państwa przed gruntownym remontem i pozwoli zredukować koszty do minimum.

Aby doprowadzić budynek do stanu pierwotnego wykorzystujemy sprzęt renomowanych producentów (osuszacze, lampy podczerwieni, nagrzewnice). Działamy 24h na dobę.

Oferujemy Państwu również WYNAJEM OSUSZACZY.


OSUSZANIE PO ZALANIU

OSUSZANIE PO POWODZI - PODTOPIENIACH

OSUSZANIE PO POŻARZE


Dodatkowo osuszanie wzbogacamy usługą REFRESH  - osuszanie + dezynfekcja ozonowaniem co pozwala nam po skutecznym osuszeniu pozbyć się wirusów patogenów pleśni, grzybów.

Zabieg ten składa się z dwóch etapów: 1) osuszamy pomieszczenie z powstałej wilgoci 2) ozonujemy pomieszczenie w celu całkowitej eliminacji zanieczyszczeń biologicznych.

Zabieg REFRESH dezykowany jest klientom indywidulanym, branży gastronomiczno hotelarskiej, obiektów kultu religijnego, przedsiębiorstwom, placówkom szkolnictwa a także wszystkim tym, którzy dbają o zdrowie swoje i innych.

do góry