Deratyzacja Śląsk i Małopolska

Deratyzacja Śląsk i Małopolska

Usługi DDD, to zbiorcza nazwa dla dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. I chociaż często używa się tych określeń zamiennie, to oznaczają one zupełnie inne czynności. I tak dezynfekcja to działania mające na celu usunięcie zarazków, wirusów i drobnoustrojów i zadbanie o czystość (np. w pomieszczeniach sanitarnych), dezynsekcja polega na likwidacji szkodników (np. pluskiew, karaluchów,, szerszeni), a deratyzacja ma na celu eliminację gryzoni (np. myszy, szczurów, kretów).

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi DDD, które wykonujemy na terenie Śląska i Małopolski. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i narzędzia, dzięki którym działamy szybko i sprawnie. Świadczymy również profesjonalne usługi doradcze dla naszych klientów, co pozwala ograniczyć nawracanie problemu w przyszłości.

Potrzebujesz pomocy w trwałym usunięciu nieproszonych gości z mieszkania, biura lub zakładu pracy? Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się deratyzacją na Twoim terenie. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i firmy, ponieważ w dzisiejszych czasach problem z gryzoniami może dotknąć zarówno mieszkańców bloków, kamienic i domów, jak i właścicieli restauracji, biur oraz zakładów przemysłowych.

Usługi DDD – deratyzacja na terenie Małopolski i Śląska

Pojawienie się gryzoni na użytkowanym terenie jest bardzo uciążliwe, a zwierzęta odpowiadają w takich przypadkach za wiele zniszczeń – często bardzo kosztownych. Co więcej, gryzonie nie tylko przyczyniają się do szybszego niszczenia wyposażenia i/lub zapasów, ale również mogą stanowić prawdziwe zagrożenie dla zdrowia, a w przypadku zwierząt domowych, także życia. Dlatego proces deratyzacji należy przeprowadzić tak szybko, jak tylko zauważy się pierwsze oznaki wystąpienia szkodników na danym terenie.

Dlaczego szybkość działania jest taka ważna? Ponieważ gryzonie bardzo szybko się rozmnażają, więc problem przybierze na sile wraz z upływem czasu. Co więcej, usuwanie ich na wczesnym etapie wystąpienia jest znacznie tańsze i szybsze.

Jak to wygląda w praktyce? Nasi specjaliści dojeżdżają do klientów, gdzie oceniają stopień zaawansowania problemu, co pozwala dobrać najlepszą metodę jego usunięcia. W walce ze szkodnikami stosujemy zintegrowana działania (IPM), które mają na celu jego całkowitą neutralizację, czyli wytępienie szkodników oraz np. usuwanie gniazd i legowisk. Co więcej, prowadzimy również doradztwo z zakresu zabezpieczenia budynków przed ponownym wystąpieniem tego typu uciążliwości.

Profesjonalne metody wymagają również troski o środowisko naturalne, dlatego stosujemy wyłączenie preparaty i środki owadobójcze, które zostały dopuszczone do użytku przez Państwowy Zakład Higieny (PZH) oraz Ministra Zdrowia. Dzięki temu proces deratyzacji czy dezynsekcji nie wpływa ujemnie na korzystanie z mieszkań czy innych powierzchni zajętych przez szkodniki.

Skuteczna deratyzacja Małopolska i Śląsk. Jakie usługi wykonujemy?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja) i prowadzimy działalność na terenie dwóch województw: Małopolska i Śląsk (Małe miejscowości oraz duże miasta: Kraków, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska). Deratyzacja, czyli zwalczanie gryzoni, wymaga od nas wcześniejszego rozpoznania środowiska, ponieważ w ten sposób możemy m.in. określić przyczyny gromadzenia się szkodników na danym terenie i tym samym podjąć kroki zaradcze, aby całkowicie wyeliminować problem.

W pracy korzystamy ze środków, które są bezpieczne dla środowiska, co jest szczególnie istotne, gdy podejmujemy się deratyzacji mieszkania lub domu prywatnego, w których bezpieczeństwo mieszkańców oraz zwierząt domowych jest na pierwszym miejscu. Stosujemy różne zintegrowane metody, które uzależnione są od rodzaju problemu (np. szczury, myszy, nornice, krety) i stopnia jego zaawansowania. W związku z tym do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

W przypadku większych powierzchni (np. magazynowych), dokładamy wszelkich starań, aby działania naszych specjalistów nie zaburzyły rytmu pracy pracowników i użytkowników danego miejsca. Czasami jednak skuteczne usuwanie szczurów i myszy z większych powierzchni przemysłowych, może wymagać kilku podejść lub dłuższego nadzoru.

Profesjonalna dezynsekcja i deratyzacja – Śląsk, Małopolska – jakich usług potrzebujesz?

Celem naszej firmy jest zwalczanie różnego rodzaju szkodników – zarówno owadów, jak gryzoni. Wieloletnie doświadczenie oraz konieczność zmierzenia się czasami z naprawdę ekstremalnymi sytuacjami sprawiły, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu i pomóc klientom na każdym etapie.

Do naszej oferty należą m.in.:

  • zwalczanie owadów (karaluchów, pluskiew, rybików, mrówek itd.)
  • skuteczne usuwanie gniazd szerszeni, os i dzikich pszczół,
  • dezynfekcja,
  • deratyzacja,
  • profesjonalne odszczurzanie budynków,
  • osuszanie budynków,
  • zamgławianie ULV,
  • odkomarzanie, odkleszczanie,
  • ozonowanie pomieszczeń (także prywatnych) i pojazdów.

Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz certyfikaty, które podkreślają jakość naszych usług. Dbamy również o to, aby proces dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji przebiegał szybko i sprawnie, aby zapewnić klientom maksimum swobody podczas naszych prac.

Chcesz zlecić nam dezynfekcję, deratyzację lub dezynsekcję? A może potrzebujesz pomocy w zabezpieczeniu terenu przed szkodnikami? Skontaktuj się z nami, a wspólnie określimy, jakich usług potrzebujesz i ustalimy szczegóły działania.

Działamy na terenie miast m.in. Oświęcim, Żywiec, Tychy, Cieszyn, Zator, Wadowice, Bielsko-Biała, Kraków i okolice.

do góry